התקנת דלת כניסה לבניין

מעוניינים לשפר את האבטחה של הבניין? הגעתם למקום הנכון!

מיגון ואבטחה לבניין מגורים זו מלאכה מורכבת הדורשת שימוש של אלמנטים רבים על מנת למנוע ככל הניתן פריצה וגניבה מדירות. אחת האופציות הראשונות שיתאימו לשיפור אבטחת הבניין שלכם היא התקנת דלת כניסה לבניין עם קודן ומנגנון נעילה איכותי ואמין. אם אתם מנהלים את ועד הבית של הבניין שלכם ורוצים להפחית את הסיכון לפריצות בדירות בבניין, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לסגור בצורה הרמטית את הכניסות לבניין וזאת ניתן לעשות באמצעות דלת ומחיצה המחוברת לדלת הכניסה. חשוב לבחור את הדלת המתאימה ביותר לתקציב שלכם העשויה מחומרי גלם איכותיים כמו זכוכית ואלומיניום.

שלבי העבודה להתקנה של הדלת

בכדי שדלת הכניסה של הבניין שלכם תהיה תואמת במדויק את מסגרת הדלת או את הפתח הקיים בכניסה לבניין, ישנה חשיבות רבה לביצוע מדידות על ידי אנשי מקצוע מנוסים. ביצוע מדידה של דלת כניסה ומדידה של חלל הפתח, מתבצע על ידי מודדים מיומנים אשר זהו תפקידם העיקרי בתהליך בניית הדלת החדשה. בשלבים לאחר מכן, תדרשו לבחור את סוג הדלת כאשר לכל דלת המשמשת לכניסה למבנים מגיעה עם ציון של כוכב אחד ועד לארבעה כוכבים. דירוג הדלת משפיע על רמת העמידות שלה בפני פריצה וההמלצה היא לא להתפשר על פחות משלושה כוכבים לכל דלת, הן לכניסה הקדמית והן לכניסה האחורית במידה וקיימת כזו.

שדרוג הלובי של הבניין

כאשר אתם מבצעים תיחום של לובי הבניין שלכם, יש לכם אפשרות להשקיע בו בצורה משמעותית ולא לחשוש שיהיו גניבות של אלמנטים שונים כמו תמונות, אגרטלים או חלוקי נחל. הלובי שלכם יהיה סגור ומאובטח ויהיה ניתן להוסיף לדלת הנעולה עם קודן גם מנגנוני אבטחה נוספים כמו מצלמות במעגל סגור ומסכי LCD עם הקרנה קבועה של וידאו המגיע מהמצלמות המותקנות בקומות השונות של הבניין.

חברה להתקנת דלת כניסה לבניין

לקבלת פרטים נוספים על התקנת דלת כניסה לבניין שלכם, צרו קשר עם חברת טכנו אלום הפועלת בתחום התכנון והייצור של דלתות כניסה ותיבות דואר לבניינים כבר למעלה מ-57 שנים ברציפות. צוות החברה זמין עבורכם דרך האתר וישמח לספק לכם פתרון מנצח לשיפור האבטחה של הבניין שלכם.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button