חריטת שם משפחה לתיבת דואר

חריטת שם משפחה לתיבת דואר פרטית

תיבות דואר הן חלק מרכזי בחיינו כאשר הן מהוות אמצעי נוח ובטוח לקבלת דואר. אומנם תיבות דואר רגילות יכולות להראות פשוטות וחסרות כל ייחודיות, דבר שעלול לפגום במראה הבית שבחזיתו הן ניצבות. חריטת שם משפחה לתיבת דואר על גבי תיבה מעוצבת תוסיף גוון ייחודי לפריט שאתם, שכניהם ועוברי אורח פוגשים כל יום ותהפוך אותו מגנרי ליוצא דופן. כמו כן, תיבת דואר עם חריטה מאפשרת לשליחים ודוורים למצוא בקלות את הבית שלכם ומונעת בלבולים מיותרים. גם קרובי משפחה וחברים שבאים לבקר בפעם הראשונה יוכלו להיעזר במידע הבולט שמוצג על תיבת הדואר כדי להגיע אליכם בקלות ובמהירות.

תיבת דואר איכותית

תיבות הדואר הפופולאריות ביותר עשויות מתכת קלה דוגמת אלומיניום אשר מקנה לתיבה חוזק מפני מכות ושריטות וכן איננה מתכסה חלודה. בעזרת מכונות ייעודיות ניתן לבצע חריטה מדויקת על המתכת ולרשום על גבי תיבת הדואר את שם המשפחה ומספר הבית בכל גופן שתבחרו. יתרון נוסף של חריטת השם על גבי התיבה עצמה הוא שחריטה זו לא יכולה להיהרס בניגוד לשלטי עץ שנשברים ונפגעים מנזקי מים או כיתוב בצבע שמתיישן ומתקלף. כל עוד תיבת הדואר קיימת, החריטה לא תעלם לשום מקום ולא תצטרכו לדאוג לחלופה אפילו פעם אחת. העוצמה הרבה של המתכת גם מהווה מכשול לכל הזומם לחטט במכתבים ובחבילות שלכם, וללא מפתח הוא יצטרך להשתמש בקלים כבדים על מנת לפרוץ פנימה.

תיבות דואר עם חריטה לבנייני דירות

לא רק בעלי בתים פרטים יכולים להנות מן היתרונות של תיבת דואר עם חריטה. את החריטה ניתן לבצע גם על גבי כוורת תיבות משותפת למספר דירות, כאשר על פני גוף תיבה אישית ניתן לחרוט את שם המשפחה בנוסף למספר הדירה וכן להוסיף עיצובים ייחודיים. כך ניתן להפוך את אזור הדואר של הבניין לאטרקטיבי יותר ולהציבו בגאווה באזור הגלוי לכולם. טכנו אלום מציעה לכלל לקוחותיה לבצע חריטת שם משפחה לתיבת דואר על כל דגמי החברה הפופולאריים וכן לעצב תיבה אישית עם חריטה ייחודית. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעזרת הניסיון הרב שנים שלנו, אנחנו מתגאים לייצר את תיבות הדואר הטובות בישראל. טכנו אלום – כל סוגי תיבות הדואר במקום אחד.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button