ייצור תיבות דואר בירושלים

מנהלי ועד בית בבניין בירושלים? רוצים להחליף תיבות דואר?

תיבות הדואר של הבניין שלכם מהוות אלמנט פונקציונלי חשוב ביותר עבורכם ועבור כל דיירי הבניין. תיבות הדואר משמשות דבר ראשון לשמירה ואבטחה מרבית לדברי הדואר אשר אתם והדיירים בבניין מקבלים, כולל קבלת מוצרים קטנים המגיעים בהזמנות און ליין מהארץ ומחו”ל. אם אתם מנהלים ועד בית בבניין בעיר ירושלים, תוכלו להזמין שירות מקצועי לייצור תיבות דואר בירושלים דרך האתר ולקבל את ארון האחסון הטוב ביותר עבור מכתבים, עלונים ומוצרי צריכה קטנים. ניתן לבחור את מנגנון הנעילה של תיבות הדואר ואת דגם התיבה בהתאמה מושלמת לעיצוב הקיים בחזית הבניין שלכם.

ייצור תיבות מכתבים בהתאמה אישית

חשוב לדעת כי אין מתקן אחד לתיבות דואר ולמעשה יש מגוון רחב של מתקנים, אשר ניתן להתאים אותם למבנה הבניין שלכם. כיום ניתן לראות שימוש נרחב במתקני תיבות דואר המחוברים לקיר החיצוני של הבניין ומהווים דרך מצוינת לנעילה התיבה מתוך המבנה עצמו. אם כן, שירותי ייצור תיבות מכתבים בהתאמה אישית הם המומלצים ביותר ומאפשרים לכם לבחור את סוג המתקן המתאים ביותר לדיירים בבניין שלכם. במידה ומדובר על בניין שעובר תהליך תמ”א 38-1 לחיזוק מבנים, יתכן ותוכלו להתקין את תיבות הדואר בחיבור ישיר לקיר החיצוני של הבניין ובמקום מוסתר וצידי אשר אינו חשוף לכל בחזית הבניין שלכם.

היתרון ביצרן תיבות דואר מקומי

בכדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר הוגנת מיצרן תיבות דואר, ההמלצה היא לפנות רק ליצרן ישראלי מקומי. בדרך זו, תוכלו להתאים את מתקן תיבות הדואר לצרכים שלכם ולתקציב מוגדר מראש, ללא הפתעות וללא הוצאות נוספות בתהליך ייצור המתקן. המחיר של היצרן נקבע ברוב המקרים על פי מספר תיבות הדואר הנדרשות לכם וחומר הגלם הנבחר לתהליך הייצור יהיה אלומיניום הנחשב לאמין ועמיד במיוחד מפני פגעי מזג האוויר ואינו דורש תחזוקה שוטפת לטווח הארוך.

שירות ייצור תיבות דואר בירושלים

להזמנת שירותי ייצור תיבות דואר בירושלים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, צרו קשר עם חברת טכנו אלום המספקת שירותים מקצועיים לייצור מתקני תיבות דואר כבר למעלה מ-5 עשורים ברציפות ומשתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום לצורך ייצור תיבות דואר איכותיות עם מנגנוני נעילה יעילים.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button