לוחות מודעות לועדי בתים

מנהלים את ועד הבית? מחפשים לוח מודעות איכותי?

הדרך הטובה ביותר להודיע הודעות רשמיות לדיירי הבניין שלכם היא באמצעות שימוש בלוח מודעות עם מנגנון סגור. הלוח הסגור עשוי מ-2 חומרי גלם עיקריים – אלומיניום וזכוכית ונחשב ליציב וחזק במיוחד. השימוש בלוחות מודעות לועדי בתים הוא רלוונטי עד היום למרות קבוצות הווטסאפ המשמשות את ועדי הבתים בכל בניין. הלוח מאפשר דבר ראשון להודיע הודעה רשמית במקום אסטרטגי שאי אפשר להתעלם ממנו ומבחינה זו, אתם יודעים כי האחריות כבר לא מוטלת עליכם. תליית שלט היא פתרון טוב יותר מהצגת הודעה בקבוצת הווטסאפ של הבניין, בעיקר כאשר כמעט בכל בניין יש אוכלוסייה מבוגרת אשר משתמשת פחות באמצעי תקשורת מודרניים.

למה צריך לוח מודעות ננעל?

אם אתם רוצים להציג מודעות באופן שוטף אשר יש להן חשיבות קריטית לניהול ועד הבית של הבניין, חשוב שיהיה לכם לוח איכותי להצגת כל המודעות הדרושות. השימוש בלוח מודעות ננעל מאפשר לכם להציג כל הודעה או שלט הרלוונטי לדיירים מבלי שיהיה חשש שמישהו יחליט להוריד את השלט מכל סיבה שהיא. בדרך זו אתם יכולים להיות בטוחים שההודעה תהיה במקום לכל זמן הנדרש לכם ותהיה חשופה לכל הדיירים בבניין בסופו של דבר בלי יוצא מן הכלל. הנעילה מתבצעת עם מפתח פשוט בדומה לתיבת דואר והיא שומרת על כל דף, שלט ומודעה הנמצאים בחלק הפנימי של הלוח מעבר למחיצת הזכוכית.

מה המחיר ללוח מודעות סגור?

המחירים של לוח מודעות סגור תלויים במידה רבה בגודל הלוח הנדרש לכם ובזמן האספקה. מומלץ אם כן לפנות לחברה המייצרת עבורכם את לוח המודעות כך שזמני ההמתנה למוצר יהיו קטנים בצורה משמעותית. כחלק מהעסקה, אתם יכולים להזמין גם שירותי התקנה מקצועיים של הלוח בכדי לוודא שהוא תקוע בצורה אופטימלית על קיר הלובי ואינו מאפשר הסרה שלו בצורה קלה או מיידית.

הזמנת לוחות מודעות לועדי בתים

להזמנה של לוחות מודעות לועדי בתים באיכות גבוהה ובהתאמה אישית לצרכים שלכם, צרו קשר עם חברת טכנו אלום המלווה מאות ועדי בתים בכל שנה בדרך לשיפור ושדרוג הלובי של הבניין באמצעים איכותיים המספקים מענה ליצירת תקשורת מסודרת מול כל הדיירים בבניין שלכם.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button