לוח מודעות מגנטי מעוצב

צריכים לוח איכותי להדרכה ושילוט? יש לנו פתרון בשבילכם!

שימוש בלוחות מגנטיים תפס תאוצה בעשורים האחרונים בישראל והם החליפו באופן מוחלט את לוחות הגיר הישנים אשר היו משמשים בעבר. הלוח המגנטי מאפשר מצד אחד להדביק מוצרי מתכת על גבי הלוח ומצד שני לרשום עליו באמצעות טושים ייעודיים הניתנים למחיקה בקלות. השימוש בלוח מודעות מגנטי מעוצב הוא נפוץ בבנייני מגורים, משרדים של חברות ובתי עסק ומוסדות לימודיים ואקדמאיים. הוא מתחבר בצורה קלה לקיר על ידי ברגים והוא נחשב לעמיד במיוחד ויכול לשמש אתכם לשנים רבות כמעט ללא בלאי.

לוח מודעות מעוצב באיכות מעולה

אם אתם נדרשים להשתמש בלוחות מודעות באופן יום יומי, כדאי לכם לבחור בלוח מודעות מעוצב שישדרג את הקיר בחלל העבודה או המבנה הפנימי עליו את אחראים. הלוח מגיע עם מסגרת אלומיניום איכותית במיוחד לשמירה על בטיחות המשתמשים בלוח. ניתן להוסיף אלמנטים נוספים ללקוח כמו מדף נשלף לשמירה על טושים ופינות מעוצבות לשמירה על צידי המסגרת של הלוח. כל לוח ניתן למתג על פי הדרישות שלכם עם לוגו החברה או העסק ושימוש בסלוגן וצבעים המאפיינים את הארגון שלכם.

היתרון של לוחות המגנט למודעות

על מנת שתוכלו להשאיר הודעות לעובדים, ללקוחות שלכם או לדיירים בבניין בו אתם גרים אתם צריכים שילוט נגיש וחשוף לכל. השימוש בלוחות מגנט ליצירת מודעות הוא פופולרי במיוחד ומאפשר ליצור עיצובים מרשימים ויפים עם מוצרי מגנט שונים והכל במחיר נוח והוגן אשר אינו דורש השקעה כספית גבוהה. את הלוח ניתן לתלות בכניסה ללובי של בניין, כניסה למשרד או על קירות במיקומים אסטרטגיים בעלי חשיפה גדולה יותר. ההזמנה מתבצעת טלפונית בצורה קלה ונוחה דרך האתר ותוכלו לבחור את צבע הלוח, גודל הלוח והעיצוב המתאים ביותר לסגנון האישי שלכם.

הזמנת לוח מודעות מגנטי מעוצב

להזמנה של לוח מודעות מגנטי מעוצב, צרו קשר עם חברת טכנו אלום המספקת שירותי תכנון וייצור מתקדמים ללוחות מגנטיים לשילוט, הכוונה והוראה. לוחות המודעות של החברה מיוצרים במפעל מקצועי ומתקדם המאפשר לכם לבצע רכישה בכל סדר גודל של הזמנה ולקבל את לוחות המודעות עם הובלה עד לבית העסק או לבניין שלכם.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button