לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים

רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם עם מכשירי סמארטפון, טאבלט ומחשב נייד. לוקרים לפלאפונים, מיועדים בדיוק למטרה הזו.

סיבות לשימוש בלוקרים לפלאפונים

קיימות סיבות מסיבות שונות, לאחסנת הפלאפונים בלוקרים במקומות שונים. במקומות עבודה, לגיטימי יהיה לדרוש מהעובד להתנתק מהסחות דעת ולהקדיש מלוא תשומת הלב, לעבודה.
במתקנים ביטחוניים, יידרשו העובדים והאורחים, לשמור את הפלאפונים בלוקרים, בכדי למנוע זליגת מידע סודי, צילום ועוד.
במתקני ספורט ומכוני כושר, היכן שהמכשיר עשוי להוות מכשול בעשייה, הלוקרים יהוו פתרון מתאים.

בבתי ספר ואקדמיה, ברור כי הסמארטפונים מעסיקים את התלמידים והסטודנטים בשיעור, מפריעים במיקוד הדעת ובהקשבה, ויוצרים קושי ותסכול בקרב המרצים והמורים.

גם לחפצים צריך למצוא בית

לוקרים לפלאפונים, הם פתרון מושלם לא רק לפלאפונים, כי אם גם למפתחות, ארנקים, חפצים אישיים ועוד.
מדובר בלוקרים איכותיים מאלומיניום, המבטיחים אחסון בטוח, הם זמינים כארונות או תאים שקועים בקיר. הם כוללים מנעולים עם מפתחות או מנעולי קומבינציה, שימוש בקוד ואפילו באפליקציה.
ניתן למקם את הלוקרים בכניסה בלובי, או בחדר אוכל, במחסנים או במלתחות ובעצם בכל מקום שאותו ארגון החליט כמקום אידיאלי.

סוגי לוקרים לפלאפונים

קיים מגוון לוקרים בשוק לאחסון פלאפונים, מרביתם דומים בתכונות שלהם, והשוני הבולט הוא בעיקר במספר התאים, בעומקם, העיצוב והגוון. כמו כן, עשוי להיות הבדל בסוג הנעילה.
חברת טכנו אלום, עוסקת בתחום האלומיניום, החל מ-1966. החברה מתמחה בייצור לוקרים לפלאפונים בפרט, וללוקרים בכלל, כמו גם ייצור דלתות, תיבות דואר ועוד.
החברה מייצרת מגוון רחב של לוקרים, בגדלים שונים לגופים ולארגונים שונים, ומעצבת את המוצר בהתאם לדרישת הלקוח, לרבות ציפוי וצבע. בנוסף, החברה מתאימה את אופן הנעילה הנדרש.
המקצועיות והשירות, חסרי פשרות והם עומדים בראש מעייניה. היא נותנת מענה לצרכים הספציפיים הנדרשים, באיכות וברמה הגבוהים ביותר.

אלומיניום ותו לאו

בהשוואה לחומרי גלם אחרים, מהם בנויים לוקרים, לאלומיניום יתרונות די ברורים. מדובר בחומר עמיד, תחזוקתו מועטה, הוא יציב וחזק.
האלומיניום אינו מחליד, הוא קל משקל, וברמת סגירה הרמטית, הוא מגן על החפצים השמורים בו מפני עובש ולחות.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button