מכירת תיבות דואר בחיפה

חשיבות תיבות הדואר

עבור רבים תיבות דואר הן חלק בלתי נפרד משגרת החיים. אם אלו מכתבים פרטיים, חשבונות או תקשורת עסקית, תיבות הדואר מהוות אמצעי יעיל ובטוח לקבלה ושמירה של דואר חשוב. בימינו עם ההתקדמות הטכנולוגית בתחום הצריכה המקוונת – הזמנות אונליין, משלוח חבילות וכדומה, הופכות התיבות לחשובות במיוחד כאשר הן מסייעות לשמור על ההזמנות שלכם מפני גורמים זרים שזוממים לנצל גישה מהירה לפריטים ללא השגחה. לכן תיבת דואר איכותית שרק לבעליה יש גישה אליה הינה דבר הכרחי גם בזמנים בהם רבים כבר עברו להשתמש כמעט באופן בלעדי באי-מייל ושיטות תקשורת דיגיטליות אחרות. ישנם סוגים רבים של תיבות דואר למטרות שונות ומגוונות וכעת נבחן כמה מהם.

ייצור ומכירת תיבות דואר בחיפה

את תיבות הדואר ניתן לחלק לשלושה סוגים עיקריים: כוורת תיבות לבנייני מגורים ועסקים, תיבות עמוקות לחבילות ותיבות לבתים פרטיים. כוורת תיבות מיוצרת לרוב מאלומיניום, חומר חזק ועמיד שבטיפול נכון גם לא ניזוק ממים, מה שמאפשר להציב את התיבות לא רק במקומות סגורים כמו בלובי של הבניין, דבר שיכול להקל את הגישה אליהן עבור דוורים. תיבות אלא כאמור מתאימות במיוחד לבנייני מגורים מרובי דירות ועסקים בעלי מדורים שונים. תיבות דואר גדולות מאפשרות אחסנה נוחה של חבילות שמגיעות הישר לבית או לעסק גם אם אתם לא זמינים לקבל אותן ישירות מידי השליח. תיבות לבתים פרטיים נותנות יד חופשית בעיצוב וניתן להתאים אותן בגודל ובצבע שאתם רוצים. ייצור תיבות דואר בחיפה מעניק לתושבי הצפון דרך מהירה לקבלת תיבות דואר לפרויקטים דחופים וכן דרך נוחה ליצור קשר עם היצרן.

הזמנת תיבות דואר לבניין חדש

כוורת תיבות הדואר של הבניין ממוקמת לרוב בפינה ייעודית אליה יש גישה לדיירים לדוורים. יש לתכנן מראש את גדול כוורת תיבות הדואר על פי כמות הדירות והמקום הקיים להצבתה. מכירת תיבות דואר בחיפה לבנייני דירות מתבצעת בהזמנה מראש על מנת שניתן יהיה לקבל אותה בזמן תהליך הבנייה של הבניין או שיפוצו והתאמתן באופן מדויק לחלל המבנה. בטכנו אלום אנו מתמחים בייצור תיבות דואר למוסדות ולקוחות פרטיים וכן בייצור לוקרים לשלל שימושים. אנו מתחייבים לאיכות בלתי מתפשרת ועמידה בלוחות זמנים על מנת להוביל את שוק מכירת תיבות דואר בחיפה וברחבי ישראל. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר ניתן להשאיר פרטים כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם. טכנו אלום – ייצור תיבות דואר בחיפה במחירים המשתלמים בארץ.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button