תיבות דואר בהתאמה אישית

הזמנת תיבות דואר בהתאמה אישית

תיבות דואר הן אמצעי חשוב לבית ולעסק אך מעבר לכך, ובשל מיקומן בחזית המבנה, הן יכולות להתבלט בצורה חיובית ולהפוך לחלק מרכזי בעיצוב הבית. תיבות דואר בהתאמה אישית הן בעצם תיבות דואר רגילות אותן משנים לפי בקשת הלקוח על מנת לשקף את האופי שלו ושל ביתו. תיבות אלו עשויות לרוב ממתכת אך ניתן למצוא גם מחומרי גלם אחרים כמו עץ ופלסטיק, ובהן ניתן לשלב חריטות שונות ליופי ולתועלת (לדוגמה, שם משפחה ומספר הבית). תיבות אלו באות במגוון צורות ודגמים שניתן להתאים במדויק למטרתן ולתנאים בשטח. כעת נוכל להרחיב על התועלת הרבה שניתן לקבל מתיבות אלו.

יתרונות של תיבת דואר מיוחדת

לתיבת דואר מיוחדת בהתאמה אישית יש מספר יתרונות מרכזיים.
1. אסתטיקה ביתית – תיבת הדואר היא מן הפרטים הראשונים שכל מי שנכנס לשטח הבית יראה. היא ניצבת לרוב בחזית הבית לצד השער הראשי וקשה מאוד לפספס את קיומה. תיבת דואר בעיצוב יפהפה תשאיר טעם טוב כבר מהרגע הראשון.
2. ביטחון – תיבות דואר בהתאמה אישית ממתכת הן חזקות במיוחד ויחד עם מנגנון נעילה מתקדם, כמעט בלתי אפשרי לפרוץ אליהן ללא המפתח.
3. זיהוי הבית – תיבת דואר שעליה חריטה של שם המשפחה ומספר הבית תעזור לדוורים ושליחים לאתר את הבית בקלות גם כאשר אתם לא זמינים להכווין אותם.
אלו רק יתרונות בודדים של תיבות הדואר המותאמות ויתרונות נוספים תוכלו לחוות בעצמכם לאחר הרכישה.

בחירת תיבת דואר לבית

כאמור, לתיבות דואר בהתאמה אישית יש מגוון עצום של סוגים. אז איך בוחרים את תיבת הדואר המתאימה ביותר לצרכים שלכם? דבר ראשון, יש לבחון היכן תוצב התיבה, אם מדובר על מקום חשוף לשמש וגשם יש לקנות תיבה ממתכת אל-חלד. כמו כן, אם התוכנית היא להציב את התיבה על גדר או שער, יש לבחון אילו סוגי תיבות הוא יכול לשאת. דבר שני, להחליט על גודל התיבה בהתאם למטרה. תיבה קטנה תספיק בשביל מי שמקבל מספר קטן של מכתבים, אך אלו המקבלים משלוחים רבים אולי ידרשו תיבה גדולה בה יוכל השליח להשאיר את החבילה. בטכנו אלום תוכלו לרכוש את כל סוגי תיבות הדואר ולהתאים אחת באופן אישי לבית שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר דרך האתר להתייעצות בבחירת תיבת דואר וקבלת הצעת מחיר.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button