תיבות דואר לבניין משותף

כוורת תיבות דואר לבניין משותף

תיבות הדואר של בניין מרובה דירות חיוניות עבור הדיירים ולהן גם השפעה על האסתטיקה של הבניין. על התיבות להיות מסודרות ונוחות לגישה גם עבור הדיירים שלא צריכים לבזבז זמן במציאת התיבה שלהם והוצאת המכתבים, וגם עבור הדוורים שצריכים לחלק מאות מכתבים ביניהן. על התיבות להיות גם גדולות מספיק בשביל להכיל מספר מכתבים ואם זאת לא גדולות מדי, שכן בניין עם עשרות דירות יצטרך קירות שלמים של תיבות במקרה זה. בבחירת תיבות דואר לבניין משותף יש לקחת בחשבון את מגבלות המבנה וצרכי הדיירים בשביל להגיע להחלטה הנכונה והמתאימה ביותר וליצור מצב אידאלי בו שומרים על יעילות ואסתטיקה יחדיו.

סוגי תיבות דואר לבניינים

ישנם מספר סוגים של תיבות דואר לבניינים מרובי דירות. הראשון והפופולארי ביותר, תיבות המתוקנות על גבי קיר. תיבות אלו לרוב מגיעות בצורת כוורת (תיבות בשורות וטורים צמודים), צורה החוסכת מקום רב ושומרת על אזור הדואר של הבניין נקי ומסודר. ישנן תיבות המותקנות נפרד זו מזו, דבר שעוזר להבדיל בין תיבה לתיבה, אך דרך זו כאמור מתאימה יותר למספר דירות קטן. הסוג השני, כוורת תיבות המותקנת על רגל תמיכה. מדובר על כוורת תיבות רגילה, רק שבמקום לתלות אותה על קיר, היא ניצבת על הרצפה בעזרת מעמד שאותו ניתן לחבר עם ברגים לקרקע. תיבות אלו מתאימות לבניינים בהם אין שטח קיר לתלות תיבות או כאשר מדובר בבניין ישן שעלול להיפגע מתליית כוורת כבדה.

תיבות דואר מותאמות לבניינים

בבניינים משותפים מסוימים מתבצעת תחלופת דיירים תדירה. לכן, תיבות דואר עם חריטה של שם המשפחה על גביהן יכולה ליצור בלבול רב כאשר היא תשויך לאחר מכן לשם אחר. בהתאם תיבות דואר לבניין משותף כוללות מגירה קטנה עם חלון, אליה ניתן להכניס פתק עם שם המשפחה ומספר הדירה. את הפתק ניתן להחליף בקלות בלי צורך לשנות דבר בתיבה עצמה. עם זאת, אין כל מניעה לבצע חריטות אסתטיות על גבי התיבה ולהפוך אותן לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבניין. בטכנו אלום אנו מתמחים בייצור תיבות דואר לבניין משותף ורב דירות ומתחייבים לספק מוצר באיכות הגבוהה ביותר. פרטים נוספים על תיבות הדואר שלנו ניתן למצוא כאן באתר.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button