תיבות דואר לבניינים משותפים

תיבות משותפות, הדואר לא

חברת טכנו אלום, מייצרת תיבות דואר, החל משנת 1966.
עם הזמן, התמקצעה בשימוש באלומיניום, משהבינה כי זהו הפתרון המושלם לתיבות דואר בבניינים משותפים.

תיבות הדואר זמינות במגוון ציפויים כמו אנודייז, ובמגוון צבעים. הן ניתנות להתאמה אישית על פי דרישות אדריכליות וצרכי הלקוח.

תיבות מכתבים בבנייני דירות

תיבות הדואר הללו מיועדות לשימוש עבור דיירים רבים.
קיים מגוון של עיצובים ודגמים, כשהשימוש ידידותי הן לדייר והן לדוור.

הבחירה בסוג תיבות הדואר, צריכה להתאים לאופי המבנה ולצורת הבנייה. למשל, בנייני מגורים ישנים, בהם אין לובי או מקום להתקין תיבות דואר, קיימת אפשרות של תיבות דואר חיצוניות, המגיעות כמקבץ תיבות על עמוד או הדום, בעיצובים שונים ובמגוון צבעים.

תיבות דואר בבניינים משותפים

תיבוות מהסוג הזה, יש להן את האופציה לשתי כניסות. אחורית וקדמית. שיטת מסירת הדואר בישראל, אינה מצדיקה תיבות שכאלו, שכן הדוור אינו מחזיק במפתחות לתיבות, ואינו מוסר חבילות לבנייני מגורים, אלא משאיר פתק על הימצאות חבילה בסניף הדואר.

לעומת זאת, בנייני מגורים חדשים, שתיבות הדואר הן חלק מהמפרט האדריכלי, שהקבלן צריך לספק, חללי השיתוף בלובי, יכללו גם תכנון מדויק של המיקום לתיבות ואף לסוג התיבות, שקועות או תלויות.

לרוב, בבנייני דירות, ישלטו תיבות הדואר הפונות לחזית המבנה, כך שהדוור יכול לשלשל את המכתבים מחוץ לבניין. בעוד שלדיירים תהא האופציה לפתוח את תיבות הדואר, באמצעות מפתח, מאותה חזית, או לחילופין, מאחור, מתוך הבניין.

תיבות דואר בבניינים משותפים, עשויות להיות תלויות או שקועות בקיר, מבלי שקיימת אפשרות גישה מחוץ למבנה, אלא, הדוור צריך להיכנס לתוך הבניין, לחלל בו מותקנות התיבות, ולשלשל את המכתבים.
האופציה הזו אינה ידידותית לדוור, כאשר דלת הכניסה לבניין סגורה בפני זרים. היא נוחה מאוד כאשר יש שומר בלובי, בבניינים מפוארים או כאשר אין דלת כניסה.

בכל מקרה, זוהי אופציה המגנה על התיבות מפני וונדאליזם, לחות, ומצבור של ניירות פרסום וכדומה, שעפים עם הרוח.

נעילת תיבות דואר

הסיבות לנעילת תיבות דואר, בעיקר בבניינים משותפים, החשש לגניבת זהות ועשיית שימוש בפרטים אישיים. למען השקט הנפשי, צריך לוודא שלא מחטטים בדואר. כשתיבת הדואר נעולה, ניתן לדחוס יותר מכתבים, אחרת הדלת נפתחת והם נשפכים החוצה.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button