תיבות דואר לבתים פרטיים

עם השנים אנו רואים כי חלה התקדמות בתחום תיבות הדואר לבתים פרטיים. היום תיבות הדואר הפכו לפריט עיצובי שמתכתב עם עיצוב הבית.

 

תיבות דואר לבתים פרטיים

תיבות דואר לבתים פרטיים הן חלק חיוני בכל בית. הם מספקים דרך נוחה ובטוחה לאנשים לקבל דואר, חבילות ופריטים חשובים אחרים בפתח ביתם. עם הפופולריות הגוברת של קניות מקוונות והצורך בשיטות משלוח מאובטחות יותר, תיבות דואר הופכות לחלק בלתי נפרד מהבתים המודרניים.

תיבות דואר מגיעות בצורות ובגדלים שונים, בהתאם לצרכיו של בעל הבית. הם כוללים גם תכונות כגון מנעולים, גישה למפתחות, איטום מזג אוויר ועוד כדי להבטיח אבטחה ונוחות מירבית. עם תיבת דואר מותקנת בביתכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהדואר שלכם מאובטח ויגיע אליכם בבטחה בכל פעם.

בטכנו-אלום תמצאו את המומחים שלנו בתחום תיבות הדואר לבתים פרטיים, אשר יוכלו לתת לכם את הייעוץ הנחוץ לכם בבחירת תיבה לפי הצרכים שלכם.

 

סוגי תיבות דואר לבתים פרטיים

תיבת דואר לקיר או לדלת – תיבה שניתן להתאים באופן אישי לקיר או לדלת. לתיבה לקיר ישנו מנגנון נעילה ותיבה לדלת הכניסה מאפשרת למכתבים ליפול על הרצפה בבית הלקוח או להיאסף עם תיבה פנימית.

הסוג השני לדלת אינו פופולרי יותר מידי בארץ ונראה אותו לרוב בבתים פרטיים רבים בחו”ל.

תיבת דואר עומדת – התיבה עומדת על עמוד נמוך או גבוה ומותקנת לרוב מחוץ לשער של הבית הפרטי. מדובר בתיבה גדולה יותר מהרגיל וגם לה יש מנגנון נעילה. ניתן לבחור מבין מבחר של דגמים ועיצובים.

תיבת דואר שקועה בתוך קיר – תדובר בתיבת דואר שרק דלת התיבה נראית לעולם החיצוני, כך שהיא בקו ישר עם הקיר עצמו. הדואר עצמו נכנס פנים לתוך תיבה בנויה. ניתן לבחור בין הצבעים השונים הקיימים לתיבת דואר זו.

אנו בטכנו-אלום נעזור לכם בבחירת תיבות דואר לבתים פרטיים בנתניה ובכל מקום אחר בארץ. יש לנו את הניסיון בהתאמת תיבת דואר לכל בית פרטי בהתאם לנוף האורבני ולעיצוב הבית.

 

מעוניינים לרכוש תיבות דואר לבתים פרטיים בנתניה?

דברו איתנו בצ’אט או התקשרו אלינו לשאלות נוספות ולקביעת פגישה.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button