תיבות דואר לבתים פרטיים

תיבת מכתבים בבית הפרטי

אלומיניום הוא החומר האולטימטיבי לייצור תיבות דואר לבתים פרטיים, שכן מרביתם צריכים להיות עמידים לתנאי חוץ, הם צריכים תחזוקה מינימלית, הם צריכים להיות קלים אך יציבים וחזקים, הם צריכים להיות עמידים בקורוזיה ועל כן לא מושפעים ממים ולחות.
לרוב, אנשים אינם מקדישים מחשבה רבה בתיבת הדואר שלהם. לחומר ממנו עשויות תיבות הדואר, קיימת חשיבות רבה. חשוב המיקום, המכתיב את סוג התיבה וחשוב גם הגודל והעיצוב.

מגוון הדגמים לבית הפרטי

בניגוד לתיבות הדואר המיועדים לבניינים, השומרים על איפוק משהו, הרי תיבות דואר לבתים פרטיים, ניתן לתת דרור ליצירתיות ולשלב עיצובי תיבות בעיצוב הבית. מעבר לכך, קיימים סוגי תיבות דואר שונים, שאופן התקנתם שונה כמו גם המיקום שלהם:

  • חריצי דואר – לא ממש תיבה וגם לא ממש בארץ, אבל גם סוג של… זהו חריץ בתוך הדלת, תחום באלומיניום או ברזל, שדרכו משלשל הדוור את המכתבים, והם נוחתם על רצפת הבית.
  • תיבות דואר לקיר – תיבות דואר, שניתן להתאימן גם באופן אישי, התלויות על הקיר, סמוך לדלת הכניסה. ניתן להזמין במגוון צבעים ודוגמאות וכוללים מנגנון נעילה.
  • תיבות דואר עומדות – לרוב מדובר בתיבות דואר על עמוד, המגיעות גם הן במגוון דגמים ועיצובים, ומעמידים אותן בדרך כלל מחוץ לשער הבית. תיבות אלה גדולות יותר מהתיבות האחרות וגם הן נעולות במנגנון.
  • תיבות דואר מובנות בילד אין – מדובר בתיבות דואר לבתים פרטיים, הבנויות בתוך קיר, כך שרק דלת התיבה, נראית כלפי חוץ והיא בקו הפרונטלי של הקיר. תיבות שכאלו הן תיבות די סטנדרטיות ואין בהן מגוון עיצובי, אך הן קיימות במגוון צבעים.

קיימות תיבות נוספות, שאינן נפוצות בארץ, בעלות קיבולת לקבלת חבילות:

  • תיבות דואר מותאמות אישית
  • תיבות דואר אשר מתכתבות עם המראה המודרני והמתוחכם. נותנות נופך עיצובי לבית, משדרות נוחות ואבטחה, יוקרה ועמידות.
  • תיבות דואר שכאלו, התפתחו עד לרמת תיבת דואר חכמה ודיגיטלית, הנפתחת על באמצעות קודן ואפילו באמצעות אפליקציה.

להזמנה תיבות דואר לבתים פרטיים, ניתן לפנות לחברת טכנו אלום, המנוסה בייצור מגוון רחב של תיבות דואר מאלומיניום.
החברה בנויה לתת שירות אישי ומותאם לצרכי הלקוח, ולעשות כן, ברמת שירות ואיכות גבוהים, ייצור ואספקה מהירים ובמחירים נוחים.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button