תיבות דואר למוסדות

תיבות דואר לשימוש ארגוני, מיועדות להבטחת מסירה יעילה של כמויות דואר גדולות ואף חבילות. כשמדובר בארגונים גדולים, יש ברשותם מחלקת דואר, או עובדים האחראים על מסירת דואר, המתקבל מרשות הדואר, לנמענים השונים בארגון.
התיבות מאופיינות בשני פתחים, אחורי וקדמי, כאשר האחורי אינו חשוף ומיועד להכנסת חומרי הדואר, ואילו השני, מיועד לפתיחה על ידי הנמען עצמו.
ראוי לציין, תיבות דואר למוסדות, מצויות גם בבנייני משרדים מפוארים, הנותנים שירותי דואר למשרדים המצויים בו.

סוגי תיבות דואר

חברת טכנו אלום, יצרנית תיבות דואר מאלומיניום, מציעה פתרונות איכותיים לחלוקת מכתבים ודברי דואר בכמויות גדולות, בארגונים גדולים, באמצעות ייצור מגוון סוגי תיבות דואר למוסדות ואף בהתאמה לצרכי הלקוח:

  • תיבות דואר שקועות בקיר – מותקנות בתוך המבנה, אידיאליות עבור בנייני משרדים, בתי מלון, משרדי ממשלה, מוסדות לימוד, מרכזים רפואיים ועוד. התיבות עשויות אלומיניום וזמינות בכל גוון.
  • תיבות דואר עצמאיות – מותקנות חיצונית, אידיאליות עבור מתחמי משרדים, מבני תעשייה, מתחם חנויות, מחסנים ועוד. הן בנויות על עמוד, עשויות אלומיניום בסוגי גימור שונים ובגוונים רבים. לרוב ניתן לייצר עבורן מאין גגון, למניעת חדירת גשם.
  • תיבות דואר תלויות – מותקנות על הקיר בתוך המבנה, אידיאליות כשמדובר בהחלפה או תיקון, על אף שניתן גם להתקינן כתיבות שקועות וזמינות במגוון צבעים.

התקנת תיבות הדואר

ההתקנות תלויות כמובן בסוג תיבות הדואר שנבחרו. באופן עקרוני, כלל התיבות, פשוטות להתקנה.
כאשר המקום המיועד להתקנה, לא ניתן לבצע עומק מפני שהקיר עשוי לבנים ולא גבס למשל, קיימת אפשרות לתלייה על צווארון תלייה, המספק מראה ועיצוב נקי ואלגנטי.

במקרים כאלו, לא ניתן להתקין תיבות דואר עם פתיחה כפולה, מפני שכאמור, קיים קיר מאחור.
כאשר מדובר בחלוקת דואר מרוכזת, העדיפות היא כמובן לתיבות דואר המותקנות על הקיר או בתוכו. אך כשמדובר בבנייני משרדים, מתחם חנויות וכו’, ניתן לעשות שימוש בתיבות דואר עצמאיות על עמוד או הדום.

תכנון נכון באזורי שירות משותפים, מקנים נראות, ארגון וסדר, אך מעבר לכל, הם מספקים הגנה מפני גניבה, וונדליזם, בטיחות וכמובן נגישות לשליפת הדואר.
בארגונים, קבלת דואר באופן מרוכז, באמצעות תיבות דואר מוסדיות, היא השיטה היעילה ביותר, הן עבור רשות הדואר והן עבור הארגון.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button