תיבות דואר מעוצבות לבתים פרטיים

תיבות דואר מעוצבות לבתים פרטיים ויתרונותיהן

בעוד שרבים פוגשים בתיבת הדואר שלהם רק כאשר הם הולכים להוציאו מכוורת תיבות הדואר המשותפת של הבניין או השכונה, אחרים פוגשים בה באופן תדיר בכל יציאה וכניסה אל הבית. אלו הם הגרים בבתים אליהם מגיע הדואר ישירות לתיבת הדואר הפרטית. תיבות הדואר הפרטיות ניצבות בחזית הבית ומאפשרות גישה מהירה ונוחה לדואר אך לאור זאת הן מהוות חלק מרכזי במראה שלו. תיבת דואר מעוצבת שתואמת לסגנון של הבית תשתלב בצורה מעודנת ונעימה למראה ותמנע מראה של קופסת מתכת שתלויה באופן אקראי על שער הבית. תיבות דואר מעוצבות לבתים פרטיים יכולות גם להוות מוקד משיכה לעין באופן חיובי וניתן לשלב בהן חריטות, מנורות שביל ואף עציץ לשתילת פרחים.

תיבות דואר עם מספר הבית

תיבת דואר מעוצבת היא לא רק יפה אלא גם שימושית. כחלק מן העיצוב האישי ניתן לרשום על גביהן את מספר הבית ואת שם המשפחה כך שניתן יהיה לזהות בקלות את הבית. רישום זה מקל על דוורים ושליחים ויחסוך ממכם שיחות טלפון מורכבות בהסברים איך למצוא את הבית על פי הרכב שחונה מולו או צבע השער. חריטת השם והמספר יכולה להתבצע בכל גופן שתרצו למיקסום ההתאמה האישית ויחד עם העיצוב הכולל של התיבה לפי בחירתכם, מדובר על יצירה שיכולה לענות על כל דרישותיכם. חריטת שם המשפחה על תיבת הדואר אפשרית גם לכוורת תיבות של בניין, דבר שיכול להקל על זיהוי מהיר של התא שלכם על ידכם ועל ידי שליחים.

התקנת תיבת דואר חדשה

תיבות דואר מעוצבות לבתים פרטיים מגיעות בשתי גרסאות בולטות. הראשונה, תיבת דואר על סטנד שניתן לחבר עם ברגים אל רצפה ומאפשרת להציב אותה כמעט על גבי כול משטח, והשנייה, תיבה נישאת המותקנת על גבי קיר או שער. לשתי הגרסאות יתרונות משלהן, תיבה על סטנד טובה לבתים בהם אין גדר או שער כלל, או שיש אך אינו יכול לשאת משקל כבד וכמו כן פשוט להתקינה. תיבה נישאת תוספת פחות שטח וניתן להסוות אותה בקלות על גבי הגדר. בטכנו אלום תוכלו למצוא מגוון סוגי תיבות דואר מעוצבות לבתים פרטיים ובנייני מגורים אותם תוכלו להתאים באופן מדויק לטעמכם האישי. כאן באתר אנו מזמינים אתכם לראות גלריה שלמה של תיבות הדואר שלנו אותן יצרנו ללקוחותינו המרוצים וכן ליצור קשר לבקשת הצעת מחיר משתלמת.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button