תיבת דואר שקועה בקיר לבית פרטי

תיבות דואר קיימות מאז הימים הראשונים של שירותי הדואר והן עברו כברת דרך מאז. מקופסאות עץ ועד לקופסאות מתכת, תיבות הדואר התפתחו והתאימו לצרכים המשתנים של שירותי הדואר.

 

ממה עשויה תיבת דואר

תיבת דואר הן חלק מחיי היומיום שלנו, אך רובנו מקדישים מעט מחשבה ממה היא עשויה. חשוב לדעת ממה עשויות תיבות דואר, שכן לחומרים שונים יש רמות שונות של עמידות ואבטחה.

בימינו, לאחר גלגולים שונים ומשתנים של תיבת הדואר, ניתן להבחין כי החומר הפופולרי ביותר לייצור תיבות דואר הוא האלומיניום.

חומר זה מספק קלילות חומר אך יציבות ועמידות בפני קורוזיה ותנאי חוץ, דבר המשפיע על ההחלטה באיזו תיבת דואר לבחור עבור בתים פרטיים ובכלל.

בטכנו-אלום המומחיות שלנו היא ייצור תיבות דואר מאלומיניום. החברה מעניקה שירות אישי ומותאם לצרכי הלקוח, הן ברמת שירות והן באמת איכות גבוהה, ייצור ואספקה מהירים ובמחירים נוחים.

 

תיבת דואר שקועה בקיר לבית פרטי

תיבת דואר שקועה בקיר לבית פרטי הופכת פופולרית יותר ויותר עם התקדמות האדריכלות המודרנית.

תיבות דואר שקועות בבית פרטי מבטלות את הצורך במקום נוסף להתקנת תיבת דואר רגילה שכן ניתן להתקין אותן בקלות בקיר ללא כל טרחה. יתר על כן, תיבות דואר מסוג זה גם קלות לתחזוקה ודורשות מאמץ מינימלי מטעם בעל הבית.

 

יתרונות לתיבת דואר שקועה בקיר לבית פרטי

תיבת דואר שקועה בקיר של בית פרטי היא דרך מצוינת לשפר את המשיכה של הבית ולהוסיף שכבת אבטחה נוספת למשלוח הדואר. התיבה מאפשרת גישה נוחה הן לעובדי הדואר והן לבעלי בתים כאחד, תוך שמירה על פרופיל נמוך והישארות מחוץ לטווח הראייה.

תיבות דואר שקועות יכולות גם לספק שכבת הגנה נוספת מפני גניבה או ונדליזם שכן הן נסתרות מהעין. יתר על כן, תיבות דואר אלו ניתנות להתאמה אישית עם עיצובים ייחודיים כדי לשקף את הסגנון הייחודי של ביתו של בעל הבית.

בין אם עיצוב מודרני או קלאסי, אנו בטכנו-אלום יכולים לעצב לכם תיבת דואר שקועה וייחודית המתאימה לסגנון שלכם ומשתלבת עם הסגנון בו עיצבתם את ביתכם.

 

מעוניינים להציץ במבחר סגנונות של תיבת דואר שקועה בקיר לבית פרטי?

דברו איתנו בצ’אט או התקשרו אלינו לשאלות נוספות ולקביעת פגישה.

נווט באתר:

תוכן עניינים

בין לקוחותינו

אתכם משנת 1966​

שירות, איכות, מקצועיות, אחריות!

מאמרים נוספים

לוקרים לפלאפונים

לנעול את המדיה בפנים ולהישאר בחיים רבים הגופים, הארגונים והמוסדות, בוחרים שלא לאפשר לעובדים, לאורחים למשתמשים, להיכנס למתחם

קרא עוד »

לוחות מודעות

לוחות שאומרים הכל מודעות הינן אמצעי תקשורת בין בני אדם, בעיקר בחללים גדולים, ציבוריים ובטחים פתוחים, המייתרות את

קרא עוד »
  Call Now Button